مهاجرت مهاجرت .

مهاجرت

ویزای افراد خاص


ویزای EB1 ویزای مهاجرتی افراد خاص به امریکا می باشد. این ویزای برای مهاجرت کسانی می باشد که دارای استعداد ها و توانایی های خاص و شگفت آور می باشند. این توانایی و استعدادها می تواند در زمینه های مختلف علوم تجربی و هنر و تجاری و ورزشی و یا آموزش و پرورش باشد. 
معیارهایی خاصی برای دریافت این ویزا توسط قوانین مهاجرتی تعریف گردیده است. که در واقع فرد باید اثبات نماید که مهارت او در سطح جهانی و بین المللی مود قبول می باشد که بهترین راه اثبات این موضوع این است که فرد به جهت داشتن این استعداد خاص و مهارتش از سوی یک مرکز و یا سازمان بین المللی تقدیر شده باشد. داشتن این مدرک جهت اثبات تونایی فرد کار آسانی نمی باشد، بدین جهت روش های دیگری نیز جود دارد : از جمله مدرکی پایین تر از مورد مذکور که توانایی او را اثبات نماید و یا تألیف مقالاتی و چاپ آن ها در انتشارات و مجله های معتبر بین المللی، داشتن جوایزی ارزنده در سطح ملی یا بین المللی یا مدارکی که عضویت فرد را در یک هیأت داوران برای دریافت یک پاداش بزرگ اثبات نماید. جهت دریافت ویزای افرا خاص نیازی به پذیرش کاری نمی باشد. به طور کلی می توان گفت شرایط قبولی در این ویزا سخت می باشد و نیاز به این امر دارد که فرد بتواند ثابت نماید که جزو معدود افرادی است که  درای این استعداد و توانایی می باشد.

 

ویزای EB1 به سه گروه از افراد تعلق می گیرد:
ویزای EB-1A:

افراد با توانایی های فوق العاده ای در زمینه های هنر و علوم و تجارت و ورزش و یا آموزش و پرورش که این توانایی آن ها مورد استقبال ملی و بین المللی قرار گرفته باشد. 
ویزای EB-1B :

اساتید و محققان ممتاز با حداقل 3 سال سابقه تدریس که با دستاورد های خود در یک رشته  خاص دانشگاهی مورد تقدیر قرار گرفته باشند باشد که به صورت استاد دائم به یکی از دانشگاه های امریکا انتقال یابند.
ویزای EB-1C:

برخی از مدیران شرکت های خارجی که این افراد باید حداقل یک سال در شرکتی که اکنون در امریکا فعال است، استخدام شده باشند.

شرایط ویزای EB-1A(دسته اول)افراد با توانیی ها و استعدادهای خاص:
داشتن سه مورد از ویژگی های زیر الزامی می باشد:
•    دریافت جوایز ملی یا بین المللی  ومدراکی برای ثبات آن همانند مؤفقیت در المپیادها و...
•    تألیف و انتشار مقالاتی در نشریات و مجله های معتبر بین المللی
•    مدرک داوری متقاضی درباره فعالیت دیگران در رشته مورد نظر به صورت انفراد و یا گروهی 
•    مدرکی مبنی بر عضویت فرد در نهادهای مربوط به رشته خود 
•    مدرکی مبنی بر اثبات خدمات علمی ویا هنری و ورزشی و ... فرد 
•    مدرکی مبنی بر نمایش آثار او در نمایشگاه ها
•    مدرکی مبنی برمدیریت یا تصدی گری او در یک نقش کلیدی در یکی از نهادهای ممتاز
•    مدرکی مبنی بر اثبات در آمد بالای فرد در رشته مورد نظر نسبت به دیگران
•    مدرکی برای اثبات مؤفقیت ها ی تجاری فرد در هنرهای نمایشی
این نوع ویزا معمولاً به حد نصاب ظرفیت خود نمی رسد و تغییر این ویزا به  ویزای Eb1 بهراحتی امکان پذیر میباشد.


مزایای این ویزا:
در اخذ این نوع ویزا نیازی به داشتن پیشنهاد کاری از سمت یک کافرما وجود ندارد . نیازی به مجوز کار وجود ندارد. صدور این ویزا سرعت بیشتری نسبت به صدور ویزاهای کاری دیگر دارد. نیازی به مدرک زبان وجود ندارد.نیازی به ارائه مدرک تحصیلی وجود ندارد. هم چنین شرایط سنی نیز در این ویزا وجود ندارد.
باید توجه داشت که اخذ ویزای نوع اول در صورتی که فرد یک جایزه بین المللی نبرده باشد بسیار سخت میباشد، چرا که طبق قوانین مهارت فرد باید در سطح ملی و بین المللی مورد اعتبار باشد.

شرایط ویزای EB-1B(دسته دوم) محققان و اساتید برجسته:
ویزای اساتیدو محققان ممتاز نیز  که ویزای EB-1B یا EB-OR شناخته می شود جزو ویزاهای کاری شناخته می شود که فرد و مؤسسه ای که قرار است فرد در آن استخدام یابد، باید مدارکی را برای این ویزا آماده نماید.
در مدراکی که فرد ارائه می نماید باید مدارکی دال بر اثبات توانایی های فوق العداه ای او وجود داشته باشد هم چنین باید فرد سه سال سابقه تدریس داتشه باشد.
فرد متقاضی از 6 شرط زیر حداقل باید داری 2 شرط باشد:
•    دریافت جوایز معتبر به دلیل دستاوردهای برجسته او
•    عضویت فرد در نهادهایی که عضویت در این نهادها احتیاج به دستاوردهای معتبر ملی و بین المللی دارد و مدراکی مبنی بر اثبات این عضویت
•    مدارکی مبنی برانتشار مقالاتی توسط دیگران درمورد دستاوردهای علمی فرد متقاضی که در نشریات تخصصی منتشر شده باشد 
•    دستاوردهای علمی و دانشگاهی فرد در رشته مورد نظر.
•    تألیف کتاب یا مقالات دانشگاهی در نشریات پژوهشی  معتبر بین المللی


شرایط ویزای EB-1C(دسته سوم)مدیر شرکت های چند ملیتی:
در این ویزا کارفرما بایستی برای کارکنان خود در یک شرکت امریکایی که در خارج از امریکا فعالیت می کردند تقاضای ویزا نماید و این امر اثبات گردد که بین متقاضی و کارفرمایی امریکایی رابطه ای وجود دارد که این کارفرمای امریکایی شریک و یا زیر مجموعه و یا شرکت مادر شرکتی است که در خارج از امریکا فعالیت می کند و کارفرمای فرد مقاضی همان کارفرمای امریکایی و یا کارفرمایی است که با کارفرمای امریکایی رابطه دارد.
متقاضی باید درای شرایط زیر باشد:
•    فرد متقاضی باید مدیرعامل ویا مدیر اجرایی  شرکت خارجی بوده باشد
•    در یک شرکت شناخته شده ی چند ملیتی که درای شعبه ای در امریکاست فعالیت نماید.
•    او باید حداقل به مدت یک سال در 3 سال کذشته در شرکت مزبور مشغول به کار بوده باشد
•    کارفرمای امریکایی و کارفرمای خارجی باید حداقل یک سال سابقه شراکت داشته باشند.
در ضمن این افراد به مجوز کار احتیاجی ندارند.

برای اطلاع از شرایط کاری هر کشور میتوانید به مطالب درج شده در شرایط کاری هر کشور را مطالعه نمایید و یا با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از راهنمایی های آنان استفاده کنید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۳۰:۰۹ توسط:مینا موضوع: نظرات (0)

مهاجرت کاری چیست


همان طور که در مقاله مهاجرت گفته شده ، مهاجرت عبارت است از جابجایی از یک منطقه به منطقه دیگر برای زندگی بهتر یا پیدا کردن شرایط بهتر. 
یکی از علل مهاجرت افراد یافتن شغل و کار بهتر است که افراد به دلیل این که در منطقه خود شغل مناسب خود را نیافته اند یا گمان میکنند که در منطقه دیگر میتوانند شغل مناسبتری بیابند تصمیم به مهاجرت میگیرند . امروزه یکی از علل شایع مهاجرت نیز همین مسئله میباشد . که افراد برای یافتن شغل بهتر به کشوری دیگر مهاجرت میکنند.


امروزه تعدادی از کشورها مانند استرالیا ، کانادا ، دانمارک به نیروهای متخصص احتیاج دارند و هر ساله بر طبق شرایطی که اعلام میکنند تعدادی از افراد را جذب میکنند. شاید به جرات بتوان گفت که مهاجرت کاری بهترین نوع مهاجرت میباشد که شخص با برنامه قبلی برای کار کردن و زندگی و اقامت در کشوری، ویزای آن کشور را دریافت میکند.
باید توجه داشت که دریافت ویزای کاری با محدودیتهایی نیز مواجه میباشد . به عنوان مثال برای دریافت ویزای کاری در بسیاری ازکشورهای اروپایی باید مراحل بسیار سختی را پشت سر بگذارید. به این صورت که اگر در یک کشور اروپایی یک کارفرما به نیروی کاری احتیاج داشت ابتدا باید در کشور خود به مدت 3 ماه  برای استخدام فرد مورد نظر آگهی عمومی دهد اگر شخص موردنظر را نتوانست جذب کند و کسی برای شغل مورد نظر مناسب نبود ، این آگهی به مدت 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا اعلان میشود و باز در صورتیکه که فرد مناسب برگزیده نشد ؛ شخص دیگری مثلا از ایران میتواند شغل را به دست آورد . که بسیار ساده است که این مسئله کمی دور از ذهن میباشد . بسیاری از متقاضیان کار در کشورهای پیشرفته این سوال را میپرسند که برای یافتن کار چه باید کرد . در جواب باید بگوییم که در این حالت بهتر راه حل این است که ابتدا به روشی مانند مهاجرت تحصیلی وارد کشور مورد نظر خود شوید تا بعد از تحصیل در یک مقطع تحصیلی یا در حین تحصیل بتوانید کار مناسب را بیابید .
برای اطلاع از شرایط کاری هر کشور میتوانید به مطالب درج شده در شرایط کاری هر کشور را مطالعه نمایید و یا با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید و از راهنمایی های آنان استفاده کنید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۵:۱۸ توسط:مینا موضوع: نظرات (0)

تحصیل در ایتالیا


کشور ایتالیا کشوری در قاره اروپا میباشد و هم چنین ایتالیا جزو کشورهای حوزه شینگن میباشد و میتوان با شرایطی ویزای شینگن ایتالیا را دریافت کرد. آب و هوای ایتالیا بسیار مطبوع است ، از ویژگی ها و جذابیت های دیگر این کشور می توان از معماری ایتالیا که زبانزد جهانیان است ، بناها و آثار باستانی این کشور که نشان از پیشینه ی تاریخی هزاران ساله ی آن دارد. آثار هنری ،جاذبه های توریستی طبیعی، مد و غذاها و سبک زندگی مردمان این کشور نام برد.
کشور ایتالیا به عنوان یکی از برترین کشور های اروپایی که تحصیل در دانشگاه های ایتالیا توسط دولت این کشور تامین می شود همیشه مورد توجه و رغبت متقاضیان برای تحصیل در ایتالیا بوده است. رتبه علمی بالای دانشگاه های ایتالیا، ، تنوع رشته در دانشگاه های آن کشور و هزینه مناسب و بسیار پایین از جذابیت های تحصیل در ایتالیاست. طبق آمار سال 2013، بالغ بر 34 دانشگاه این کشور در رتبه زیر 900 برترین دانشگاه های جهان درسطح جهان قرار گرفته و. هم چنین بالغ بر 15 دانشگاه این کشور رتبۀ زیر 500 را در سال 2013 کسب نموده اند. اخیرا با توجه به رویکرد بین المللی که دانشگاه های این کشور اتخاذ کرده اند تعداد زیادی از رشته های تحصیلی این کشور از مقطع کارشناسی تا دکتری به زبان انگلیسی ارائه می گردند . حتی رشته های پزشکی، دارو سازی و بیو تکنولوژی نیز به زبان انگلیسی ارائه می شوند.
تحصیل در بسیاری از دانشگاه های ایتالیا به دلیل اعتبار و قدمت بالای دانشگاه های این کشور به صورت مشترک با دانشگاه های برتر دنیا برگزار می گردد. تحصیل در این دوره ها به طور همزمان علاوه بر تجربه زندگی و تحصیل در دو کشور، موجب میگرددکه دانشجو از دو دانشگاه یا حتی بیشتر، مدارک پایان دوره تحصیلی دریافت کند که به منزله تحصیل در آن مراکز محسوب می شود. از نمونه های آن می‌توان به دوره مشترک کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران بین دانشگاه بولونیا ایتالیا و دانشگاه کولومبیا ی امریکا با رتبه جهانی 9 اشاره نمود.
اکنون می توانیم مزایای تحصیل در ایتالیا را برای دانشجویان مقیم این کشور و ایراینان ایتالیا و همچنین متقاضیان ادامه تحصیل در ایتالیا و اقامت ایتالیا به صورت موردی نام برده و توضیح دهیم که چرا کشور ایتالیا متقاضیان سراسر جهان را جهت تحصیل به خود جذب می نماید:
1. تحصیل در آن بسیار ارزان است
2. امکان دریافت بورسیه های 2500 و 5000 یورویی در سال برای ایرانیان وجود دارد
3. دوره های ارائه شده بسیار زیادی به انگلیسی دارد.
4. جایگاه علمی اکثریت قاطع دانشگاه های آن بسیار عالی است
5. تعیین شهریه دانشگاه ها براساس میزان درامد سالیانه خانواده دانشجو توسط دولت این کشورو در نتیجه امکان تخصیل برای تمامی اقشار جامعه
6. امکان اخذ بورسیه های 2500 تا 5000 یورویی برای متقاضیان ایرانی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و بورسیه 13700یورویی برای دور ه دکتری فارغ از معدل تحصیلی میباشد که با ارایه مدارکی قابل دریافت میباشد.
7. رتبۀ علمی بالای دانشگاه ها در سراسر دنیا: بالغ بر 15 دانشگاه این کشور رتبۀ زیر 500 را در سال 2013 کسب نموده اند
8. هزینه تحصیل در ایتالیا با دانشگاههای ترکیه و ارمنستان و سایر کشورهای همسایه تقریبا برابرمی باشد در حالی که سطح کیفیت دانشگاه های ایتالیا با کشوری همانندترکیه و ارمنستان اصلا قابل مقایسه نیست.
9. شهرت جهانی در رشته هایی چون معماری، هنر، مهندسی، باستان شناسی، تاریخ و علوم اجتماعی نیز یکی دیگر از جاذبه های تحصیل در این کشور میباشد .داشتن اساطیر کهنی همانند میکلانژ، رافائل، فراگامو، مارکو پولو، دانته، گالیله، داوینچی نشان از این مضوع دارد.که این امر به ویژه در عرصه هنرو شاخه های آن نمود قابل توجهی در ایتالیا داشته است.
10. اشتراکات فرهنگی ایران با ایتالیا ، که این امر به دلیل پیشینه ی تاریخی این کشور می باشد که نمود این امر را می توان در سبک زندگی مردمان دو کشور مشاهده نمود.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما در موسسه بین المللی راد تماس بگیرید تا در این مورد راهنماییهای لازم را دریافت نمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۴۰:۴۷ توسط:مینا موضوع: نظرات (0)

معرفی کشور بلاروس

کشور جمهوری بلاروس از کشورهای اروپای شرقی است که تا سال1990 جزو اتحاد جماهیر شوروی بود و پس از آن، کشور مستقل بلاروس تأسیس شد. همسایه های بلاروس کشورهای روسیه، اوکراین، لهستان، لیتونی و لیتوانی می باشند. پایتخت بلاروس شهر زیبای مینسک است. یک سوم خاک بلاروس از جنگل و دریاچه تشکیل شده است.کشور بلاروس آب و هوای معتدلی دارد، با زمستان های مرطوب و تقریباً سرد با تابستان های گرم و مرطوب.

تاریخ معاصر کشور بلاروس

در جنگ جهانی دوم کشور آلمان، بلاروس را تصرف کرد،که در طی این اشغال و لشکر کشی بلاروس، دو میلیون و 200 هزار نفر از مردم خود را از دست داد. کشور بلاروس پس از اتمام جنگ در سال 1945 بنیان ملل متحد را امضا کرد و از آن پس بازسازی سریع در بلاروس صورت گرفت که در پی آن کشور بلاروس نسبت به دیگر کشورهای اتحاد جماهیر شوروی توسعه قابل توجهی یافت. بلاروس در دوره شوروی مرکز اصلی سازندگی  بود و توسعه اقتصادی چشمگیری داشت که در نتیجه آن جمعیت فراوانی از روسیه در جستجوی کار به بلاروس مهاجرت کردند.کشور بلاروس در سال 1990 استقلال خود را اعلام نمود و به جمهوری بلاروس تبدیل شد.

سیاست و حکومت در بلاروس

نوع حکومت کشور بلاروس جمهوری است. در کشور بلاروس رئیس حکومت، رئیس جمهور می باشد . پارلمان این کشور شورای ملی نام دارد که خود از دو مجلس تشکیل یافته: مجلس نمایندگان وشورای جمهوری . انتخاب نخست وزیر دربلاروس به عهده ی مجلس نمایندگان می باشد. این مجلس اختیار انجام اصلاحات در قانون اساسی و ارائه پیشنهاداتی در مورد سیاست خارجی و امور داخلی بلاروس را هم دارد. قوه قضائیه در کشور بلاورس شامل دادگاه عالی و دادگاه های ویژه مختلفی است. قضات در بلاروس از طرف رئیس جمهور انتخاب می شوند و شورای عالی نیز آن ها را مورد تأیید قرار میدهد. کشور بلاروس احزاب و گروه های سیاسی بسیاری دارد؛ بزرگترین حزب بلاروس جبهه مردمی بلاروس می باشد.

اقتصاد در کشور بلاروس

بلاروس یک کشور صنعتی و کشاورزی است، در عین اینکه منابع طبیعی در این کشور بسیار کم است .تولید ناخالص داخلی بلاروس 104/7 میلیارد دلار است. نرخ بیکاری در این کشور طبق آمار رسمی 1/6 درصد می باشد. اما بلاورس از کشورهای فقیر اروپایی است و مشکلات بسیاری در زمینه های اقتصادی دارد، به طوری که  حدود 1/27 درصد مردم زیر خط فقر زندگی می کنند. نرخ تورم بلاروس 8/3 درصد است. صادرات کشور بلاروس شامل محصولاتی نظیر ماشین آلات،  تجهیزات، محصولات معدنی،  مواد شیمیایی و فلزات و... است که بیشتر به کشورهایی مثل روسیه، هلند، انگلستان و لهستان صادر می شود. واحد پول این کشور روبل بلاروس است. اقتصاد بازار در بلاروس، ضعیف است .

مردم کشور بلاروس

جمعیت این کشورحدود 9 میلیون نفر است و میانگین سنی مردم بلاروس38 سال است. امید به زندگی مردم بلاروس نیز حدود 68 سال است. روسها دومین گروه جمعیتی این کشور هستند. رشد جمعیت بلاروس منفی است. 81 درصد مردم بلاروس، بلاروسی هستند و در بحث مذهب نیز، 80 درصد جمعیت بلاروس مسیحی ارتدوکس هستند. زبان رسمی مردم بلاروس، بلاروسی است. البته زبان روسی هم در بلاروس رواج دارد. مسیحیت کاتولیک و یهودیت واسلام هم در بلاروس وجود دارد. گفتنی است که  هرم سنی مردم بلاروس به سمت پیر شدن پیش می رود. نرخ سواد در بلاروس 95 درصد است.

توریسم در بلاروس

کشور بلاروس با داشتن جنگل ها و رودخانه های  متعدد کشور زیبایی است و شهر مینسک نیز از جاذبه های توریستی بلاروس است.  شهر مینسک قدمتی عظیم دارد و از قدیمی ترین شهرهای اروپایی است، هرچند این شهر امروز ظاهری مدرن و جوان یافته است. شهر مینسک جاذبه های گردشگری و توریستی بسیاری برای گردشگران دارد. لقب این شهر ،"شهر قهرمان" می باشد. از مناطق دیدنی این شهر می توان به جاده استالین، روستای توریستی، موزه صنایع دستی، موزه فرهنگ بلاروس و مناطق طبیعی زیبای این شهر نظیر جنگل ها و دریاچه ها اشاره کرد.

برای راهنمایی و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت تحصیلی به بلاروس، مهاجرت سرمایه گذاری به بلاروس و دیگر راه های مهاجرت به این کشور با مشاورین ما در مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۰:۲۸ توسط:مینا موضوع: نظرات (0)

معرفی کشور اسلواکی

کشور اسلواکی در اروپای مرکزی قرار دارد و محصور در خشکی است. کشورهای جمهوری چک، اوکراین، لهستان، مجارستان و اتریشهمسایه های آن است . پایتخت این کشور شهر براتیسلاوا است. اسلواکی تا سال 1993 همراه با چک کشور چکسلواکی را تشکیل می داد که در ژانویه این سال از چک جدا شد و خود کشور مسقلی گردید. اسلواکی از جمله کشورهای جدا شده از اتحاد جماهیر شوروی است که هم اکنون عضو اتحادیه اروپا،پیمان شینگن، پیمان آتلانتیک شمالی و سازمان تجارت جهانی است. اسلواکی موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و با شهر وین پایتخت کشور اتریش فاصله بسیار کمی دارد . هزینه زندگی و تحصیل در اسلواکی نیز نسبت به برخی از کشورهای اروپایی پایین تر است . بنابراین بیشترین مهاجرت به اسلواکی به صورت تحصیلی و یا به صورت مهاجرت سرمایه گذاری به اسلواکی صورت می پذیرد. . با توجه با فاصله کم این کشور با وین و هزینه زندگی پایین در اسلواکی افراد علاقه مند با اخذ ویزای سرمایه گذاری اسلواکی که عضو پیمان شنگن نیز می باشد، اقدام به ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی می کنند، اما در کشور اتریش زندگی می کنند  و وین را به عنوان محل اقامت خود انتخاب می کنند.

جغرافیای کشور اسلواکی

اسلواکی کشور نیمه کوهستانی است و بیشتر بخش این کشور را کوه تشکیل می دهد. آب و هوای اسلواکی معتدل و نیمه مرطوب است.

سیاست و حکومت در کشور اسلواکی

دموکراسی در اسلواکی  به صورت پارلمانی است و طبق آخرین انتخابات ریاست جمهوری در این کشور ایوان گاسپاروویچ رئیس جمهور آن است. در کشور اسلواکی رئیس دولت، نخست وزیر است و وظیفه نظارت بر کابینه را هم دارد. پارلمان اسلواکی دارای 150 کرسی است که نمایندگان آن برای مدت 4 سال انتخاب می شوند.

اقتصاد کشور اسلواکی

تولید ناخالص داخلی اسلواکی 107/6 میلیارد دلار است و نرخ بیکاری در این کشور 8/6 درصد می باشد. نرخ تورم در اسلواکی 2/7 است و 21 درصد مردم آن نیز زیر خط فقر زندگی می کنند. اقتصاد اسلواکی به صورت قابل توجهی به کشور آلمان وابسته است و محصولات صادراتی آن هم بیشتر به آلمان و بعد از آن به روسیه، اتریش، لهستان و ایتالیا صادر می شود. وابستگی اقتصاد اسلواکی به آلمان در زمینه تولید و صادرات خودرو و وسایل الکترونیکی برجسته تر است. محصولات صادراتی اسلواکی اقلامی نظیر: ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل، سوخت و مواد شیمیایی می باشد. واحد پول اسلواکی یورو است. اسلواکی دارای منابع طبیعی بسیاری نظیر مس، منگنز، آهن، نمک، و زمین های کشاورزی  است و اقتصاد این کشور نیز مرهون منابع طبیعی آن است.

مردم کشور اسلواکی

جمعیت کشور اسلواکی حدود 5 میلیون نفر است و میانگین سنی آن ها 36 سال است. امید به زندگی برای زنان 79 سال و برای مردان 71 سال است.  اکثریت مردم اسلواکی مسیحی هستند. زبان رسمی این کشور اسلواکی است و 99 درصد جمعیت بالای 15 سال آن با سواد است.

برای دریافت اطلاعات و راهنمایی و مشاوره در خصوص تحصیل در اسلواکی ، سرمایه گذاری در اسلواکی و شرایط مهاجرت و زندگی در اسلواکی به مقالات مرتبط در این وب سایت مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در مؤسسه بین المللی راد تماس بگیرید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۱:۴۶ توسط:مینا موضوع: نظرات (0)